nasi trenerzy

Kasia Mickiewicz

Założycielka Akademii Treningu, instruktorka fitness, pilates i trilo-chi. Specjalizuje się w propagowaniu zdrowego stylu życia, przywracaniu do sprawności. Fanka stretchingu oraz dbania o zdrowy kręgosłup.

Więcej

Michał Gala

Absolwent AWF Warszawa, magister fizjoterapii. Współzałożyciel Doctor BEST. W Centrum Rehabilitacji Sportowej (późniejszym CRS Clinic) pracował od 05.2009 do 02.2016. Mam szerokie doświadczenie w pracy z pacjentami po wszelkiego rodzaju urazach bądź operacjach ortopedycznych. Pomagam ambitnym amatorom, jak i zawodowym sportowcom - to pozwoliło mi na zaistnienie jako specjalista w swojej dziedzinie. Zajmuje się też przewlekłymi i ostrymi bólami kręgosłupa. Moją pasją są sporty związane z triathlonem, wszystkie razem i każdy z osobna.

Więcej

Mateusz Szmytkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku WF. Od dziecka związany ze sportem. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego oraz instruktor akrobatyki. Jako, że jest pasjonatem zdrowego stylu życia dodatkowo studiuje fizjoterapię. Na studiach trenował amatorsko gimnastykę sportową oraz zdobył uprawnienia instruktora gimnastyki sportowej i korektywy. Jego poboczną pasją od zawsze były sporty walki. Trenował grappling oraz MMA co zainspirowało go i zmotywowało do zdobycia uprawnień instruktora samoobrony. Określa siebie mianem sportowego turysty- uprawiał juz wiele dyscyplin sportowych i dalej odkrywa nowe. Uwielbia podróżować autostopem i zwiedzać świat!